امروز : جمعه 25 خرداد ماه 1403

ورود

نام کاربری: 

 کلمه رمز : 

  ثبت نام در مدرسه
  فراموشی کلمه عبور

اخبار کوتاه

تقدير و تشکر مدير کل دفتر انتشارات کمک آموزشی

 از طرف دفتر مدير كل محترم انتشارات  كمك آموزشي سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي طي نامه ي شماره ي 12600/1/101وتاريخ12/6/90 از مدرسه ي ناب به علت زير پوشش بردن كليه دانش آموزان در تهيه مجله ماهانه رشد مورد تقدير و تشكر قرار گرفت.متن تقدير به قرار زير مي باشد:

برادر ارجمند جناب آقاي نماينده ،مجلات رشد به عنوان جزئي از بسته ي آموزشي وزارت آموزش و پرورش با برخورداري از مطالب متنوع امكان برانگيخته شدن انگيزه هاي دروني دانش آموزان را براي تحقيق و يادگيري عميق ،گسترده و پايدار فراهم مي سازد.همراهي ارزشمندتان رادر گسترش وكاربست محتوي مجلات رشد در فرايندياددهي و يادگيري ارج مي نهيم و مراتب تقدير و تشكر خود را از تلاش هاي صادقانه ي شما اعلام مي داريم.

 (محمد ناصري–مدير كل دفتر كمك آموزش)


کسب موفقیت دانش آموزان ناب در امتحانات قلمچی
پیام نوروزی موسس و مدیر مجتمع ناب

 به وب سايت رسمي دبستان و آمادگي ناب خوش آمديد 

 


تبریک عید سعید قربانبارالها
مقدر فرما آنچه ذبح می شود نفسانیت من باشد
به پای ربانیت تو


عیدقربان ، جشن رهایی ازاسارت نفس وشکوفایی ایمان ویقین،عیدسرسپردگی و بندگی بر شما مبارک.
 

در مورخه دوشنبه 22 شهريور ماه 1395
 

قابل توجه اولیای گرامی

اولیای محترم جهت عضویت در کانال تلگرام مدرسه ناب لطفا در مدرسه ناب نوین به خانم سلیمان نژاد،در مدرسه ناب1 به خانم ابراهیمی یا خانم ایمانی ودر مدرسه ناب2 به آقای فرید نماینده یا خانم خوبی مراجعه و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 
 

در مورخه چهارشنبه 27 مرداد ماه 1395
 

نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند

با توجه به نقش فناوری در زندگی کنونی جوامع و عملکرد بهینه نو آوریهای نرم افزاری در  عرصه رسانه های جمعی  مدیریت آمادگی و دبستان ناب نوین دخترانه و ناب پسرانه شعبه 1و 2 طی قراردادی با مجتمع مهندسی و تحقیقاتی طرح اندیشان تولید (گروه طلای نرم ) اقدام به پیاده سازی و نصب و راه اندازی نرم افزار مدیریت مدارس هوشمند توانا نموده است از دست آوردهای وسیع این سیستم که بعدها اطلاعات آن به تدریج در اختیار اولیا محترم دانش آموزان مدارس مذکور قرار خواهد گرفت قسمتی را به شرح زیر به محضر اولیا گرامی تقدیم می داریم :

1- این سیبستم مدیریت اداری از روش سیستم آموزشی هوشمند کشور کانادا الگو برداری شده است .

2- حضور و غیاب هوشمند دانش آموزان در مدرسه و اطلاع رسانی آن به مدیر و معاونین انضباطی و بویژه پدران و مادران در ورود و خروج دانش آموزان  از عملکرد این سیستم می باشد .

3- ارائه کار نامه عملکردی روزانه و هفتگی و ماهانه به اولیا از طریق سیستم اندروید و سایت و سامانه SMSاز دیگر کار کردهای این روش می باشد.

4- ارائه نرم افزار اندروید به اولیاجهت اطلاع رسانی وضعیت آموزشی و نمرات و حاضر و غایب بودن دانش آموزان و اطلاعیه های مدرسه درموبایل اولیا بدون حضور آنها در مدرسه از فواید این سیستم می باشد.

5- تنظیم حضور و غیاب کادر اداری و موزشیآموزشآموزشی با کارت هوشمند .

6- زنگ اخبار هوشمند مدرسه که بصورت خودکار در زمانهای مقرر بطور اتوماتیک عمل نموده و اتمام ساعت تفریح را به اطلاع دانش آموزان می رساند.

7- این سیستم دارای 2800 کارکرد آموزشی است که به تدریج توسط شرکت فوق الذکر در مدرسه پیاده خواهد شد. امید است با کمک این تکنولوژی مناسب در بارور سازی استعداد های نهفته فرزندان این مرز و بوم بویژه دانش آموزان مدرسه ناب نوین دخترانه و ناب ر1و 2 پسرانه قدمهای مناسبی برداشته باشیم .


 

در مورخه چهارشنبه 27 مرداد ماه 1395
 

ولادت امام رضا (ع)ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آقا امام رضا علیه اسلام مبارکباد.
 

در مورخه شنبه 23 مرداد ماه 1395
 

شهادت امام جعفر صادق(ع)
شهادت ششمين شمع روشنگر و وصي پيغمبر،را به عموم رهروان وعاشقان ایشان  تسليت و تعزيت عرض مینماییم.


 

در مورخه شنبه 9 مرداد ماه 1395
 

قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

قبولی دانش آموزان آیدین رشیدی و شایان رسولیان که منجر به قبولی هفتاد درصدی دانش آموزان مدرسه ناب در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی شد را به مجموعه مدرسه ناب و اولیای ایشان تبریک عرض مینماییم.


آیدین رشیدی    


شایان رسولیان  

 

در مورخه پنجشنبه 7 مرداد ماه 1395
 

اطلاعیه فرم لباس

اولیای گرامی معرفي نامه خريد لباس فرم دانش آموزان آماده تحويل مي باشد.لطفا براي اخذ برگ معرفي به مدرسه ناب 2و1 مراجعه فرماييد.

 

در مورخه شنبه 2 مرداد ماه 1395
 

قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

با عرض تبریک به مناسبت عید سعید فطر در سایه لطف پروردگار و تلاش دانش آموزان و زحمات اولیای گرامی قبولی دانش آموزان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی را به مجموعه مدرسه ناب و اولیای ایشان تبریک عرض مینماییم.

1-.ماهان قهرمانی    


2-عرشیا وجدی   


3-پارسا پوریان   


4-امیرمهدی حسابی   


5-هومن عابدینی    

در مورخه شنبه 19 تير ماه 1395
 

اطلاعیه

به اطلاع اولیای محترم می رساند سی دی و عکس جشن پایان سالتحصیلی 95-94 دانش آموزانی که در این جشن شرکت کرده بودند آماده توزیع می باشد.اولیای محترم ناب1 به معاونین محترم و نیز اولیای محترم ناب2 برای اخذ موارد فوق به آمادگی و دبستان دخترانه ناب نوین به خانم سلیمان نژاد مراجعه فرمایند.

 

در مورخه چهارشنبه 30 تير ماه 1395
 

کارگاه آموزشی کامپیوتر آمادگی و دبستان ناب نوین

با توجه به نقش آموزش سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر در زندگی امروز بویژه در امر آموزش و تعلیم تربیت فرزندان عزیز این مرز و بوم،کارگاه آموزش کامپیوتر آمادگی و دبستان ناب نوین دخترانه با آخرین متد از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری آماده بهره برداری دانش آموزان می باشد.در این کارگاه،کامپیوترهای موجود به روش وایرلس به کامپیوتر مرکزی متصل و موجبات صرفه جویی در زمان و کیفیت آموزش را فراهم خواهند کرد.لازم به توضیح است که خانم مربی این کارگاه آموزش کامییوتر را از پایه آمادگی تا کلاس ششم دخترانه را به عهده دارد و ایشان متخصص و مهندس نرم افزار کامپیوتر در سطح کارشناسی را به اتمام رسانده اند.

 

در مورخه جمعه 25 تير ماه 1395
 

خوش ‌آمديد

 «عَلِّمِ النّاسَ عِلْمَكَ وَ تَعَلَّمْ عِلْمَ غَیرِكَ »

دانش خود را به مردم بیاموز و دانش دیگران را یادگیر

از امام حسن مجتبی علیه‏السلام 

آمار سايت

ديكشنري

وضعيت آب و هوا

جستجو در سايت

كليه حقوق اين سايت متعلق به مجتمع آموزشي غير دولتی ناب می باشد.