امروز : جمعه 25 خرداد ماه 1403

ورود

نام کاربری: 

 کلمه رمز : 

  ثبت نام در مدرسه
  فراموشی کلمه عبور

اخبار کوتاه

تقدير و تشکر مدير کل دفتر انتشارات کمک آموزشی

 از طرف دفتر مدير كل محترم انتشارات  كمك آموزشي سازمان پژوهش و برنامه ريزي آموزشي طي نامه ي شماره ي 12600/1/101وتاريخ12/6/90 از مدرسه ي ناب به علت زير پوشش بردن كليه دانش آموزان در تهيه مجله ماهانه رشد مورد تقدير و تشكر قرار گرفت.متن تقدير به قرار زير مي باشد:

برادر ارجمند جناب آقاي نماينده ،مجلات رشد به عنوان جزئي از بسته ي آموزشي وزارت آموزش و پرورش با برخورداري از مطالب متنوع امكان برانگيخته شدن انگيزه هاي دروني دانش آموزان را براي تحقيق و يادگيري عميق ،گسترده و پايدار فراهم مي سازد.همراهي ارزشمندتان رادر گسترش وكاربست محتوي مجلات رشد در فرايندياددهي و يادگيري ارج مي نهيم و مراتب تقدير و تشكر خود را از تلاش هاي صادقانه ي شما اعلام مي داريم.

 (محمد ناصري–مدير كل دفتر كمك آموزش)


کسب موفقیت دانش آموزان ناب در امتحانات قلمچی
پیام نوروزی موسس و مدیر مجتمع ناب

 به وب سايت رسمي دبستان و آمادگي ناب خوش آمديد 

 


تجهیز سیستم آموزش کامپیوتر مجتمع ناب

 
مدیریت مجتمع ناب با مشارکت شرکت کامپیوتر اقبال گستر تبریز اقدام به تجهیز و توسعه اطاقهای کامپیوتر مجتمع ناب نمود.در این سیستم بطور همزمان تعداد زیادی از دانش آموزان همراه با توضیحات مربی کامپیوتر اقدام به آموزش کامپیوتر مینمایند.این سیستم با عنوان سامانه رایانه بدون کیس مجهز به سیستم بدون سیم وای فای،با کم شدن حجم سخت افزاری یادگیری کامپیوتر،با کیفیت بهتر توسط دانش آموزان صورت میگیرد.

 

در مورخه سه شنبه 4 شهريور ماه 1393
 

شهادت امام جعفر صادق(ع)

شهادت ششمين شمع روشنگر و وصي پيغمبر،را به عموم رهروان وعاشقان ایشان  تسليت و تعزيت عرض مینماییم.

 

 

در مورخه جمعه 31 مرداد ماه 1393
 

چگونه فرزندمان را برای مدرسه آماده کنیم؟

یک روانشناس کودک میگوید:هیچوقت از خاطرات ناخوشایند خود از مدرسه برای کودکان قبل از مدرسه رفتن تعریف نکنید،کاری کنید کودک احساس خوبی برای به رفتن به مدرسه داشته باشد و از یک ماه قبل هم خواب او را کنترل کنید.تجربه نشان داده است والدینی که حس خوبی پیش از مدرسه به فرزندان خود میدهند پذیرش این محیط جدید را برای آنها راحت تر می کنند.

این روانشناس با توصیه به والدین درباره نحوه برخورد با دانش آموزان مقطع ابتدایی اظهار داشت:کودکان را از همان ابتدا قانونمدار بار بیاوریم و مسئولیت پذیری را به آنها یاد دهیم حتی تفریح دوران کودکی نیز میتواند قانونمند باشد،وقتی کودکان به پیش دبستانی میروند والدین آنها باید با کادر مدرسه هماهنگ باشند تا آنها تصور نکنند که در این مقطع فقط باید به تفریح و بازی بپردازند.

وی افزود:نظم و انظباط را با حضور به موقع سر کلاسها نیز به فرزندان خود آموزش دهیم،متاسفانه برخی والدین نسبت به کلاسهای فوق برنامه و حتی اصلی مدرسه بی تفاوت هستند و در صورتی که به مسافرت یا مهمانی بروند از کودک می خواهند دتا چند روزی در کلاس حاضر نشود.

وی ادامه داد:از سویی دیگر به آنها میگویند مدرسه مقررات سختی دارد و آنها را وحشت زده میکنند،رفتارهای والدین باید تنظیم شده باشد،گفت و گوی والدین با یکدیگر در جلوگیری از وحشت دانش آموزان از مدرسه به ویژه مقطع ابتدایی بسیار موثر است.

این متخصص حوزه بهداشت روان،اذعان داشت:هرگز به کودک خود نگویید وقتی به مدرسه بروید دیگر خبری از بازی،تفریح و مهمانی نیست.

این روانشناس کودک گفت:متاسفانه برخی دانش آموزان به دلیل بی توجهی والدین نسبت به خواب آنها در مدرسه دچار مشکل میشوند و خمیازه کشیدن آنها در کلاس برخورد معلم با آنها را در پی دارد که این موضوع نیز بر اعتماد به نفس کودک تاثیر منفی داشته و او را زده می کند.

وی با اشاره به حس استقلالی که مدرسه به کودک میدهد،اظهارداشت:مدرسه موجب رشد روانی کودک میشود،بر این اساس بهتر است تمام خرید مدرسه را با مشارکت فرزند خود انجام دهیم،بگذارید رنگ کیف و کفش خود را انتخاب کند.

گریه کودک موقع رفتن به مدرسه ناشی از وابستگی اوست،این وابستگی می تواند حس استقلال طلبی را در کودک از بین ببرد،متاسفانه گاهی والدین نمی پذیرند که وقت آن رسیده است که فرزندان خود را به جامعه بفرستند.

وی افزود:پیش از حضور فرزندتان در مدرسه با مشاوران تحصیلی مشورت کنید و در صورتی که فرزندتان با مشکلات آموزشی و تربیتی مواجه شدند از خاطرات مشابه خود در زمان تحصیل با آنها صحبت کنید.

 

در مورخه يکشنبه 26 مرداد ماه 1393
 

عید سعید فطرتا که چشمم باز شد دیدم که یارم رفته است
ماه مهمانی تمام و مه ‌نگارم رفته است
با گل این بوستان تازه انسی داشتم
گرم گل بودم که دیدم گلعذارم رفته است

با عرض سلام حضور یکایک شما همراهان گرامی و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی عاشقان و دلدادگان صیام، فرارسیدن این عید فرخنده را  تبریک عرض نموده و با این امید که آخرین روز ماه مبارک رمضان امسال را با سلامتی و سربلندی هر چه تمامتر بگذرانید.
عید سعید فطر،عید آسودگی از آتش غفلت و رهیدگی از زنجیر نفس بر میهمانان خضرت حق مبارک باد


 

در مورخه سه شنبه 7 مرداد ماه 1393
 

شهادت حضرت امیـرالمونیـن (ع)


«فُزْتُ وَ رَبِّ الْکَعْبَةِ»؛ قسم به پروردگار کعبه، رستگار و سعادتمند شدم.ایام ضربت خوردن و شهادت حضرت امیرالمونین، علی (ع) تسلیت باد
 

در مورخه شنبه 28 تير ماه 1393
 

قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

قبولی دانش آموزان امیررضا افتخارنسب و هومن محمدیان، در آزمونهای مدارس نمونه دولتی را به ایشان اولیای محترم آنها و کادر اداری و آموزشی مجتمع ناب تبریک عرض مینماییم.

 

در مورخه چهارشنبه 25 تير ماه 1393
 

عقد قرارداد با باشگاه و سالن ورزشیمدیریت مجتمع ناب در مورخه 93/4/23 طی قراردادی با مدیریت سالن ورزشی پاس واقع در خیابان صائب برای دانش آموزان ناب1 و سالن ورزشی اداره کل بازرگانی واقع در خیابان امام،روبروی شرکت نفت برای دانش آموزان ناب2 را اجرایی نمود.سالن های مذکور دارای کفپوش مناسب و سالن سرپوشیده بوده و مشکلی برای انجام ورزش دانش آموزان در هوای سرد و گرم سال نخواهد داشت.در ضمن سالن های مذکور برای 8ماه سالتحصیلی مورد استفاده دانش آموزان و ورزش دوست عزیز قرار خواهد گرفت.

 

در مورخه سه شنبه 24 تير ماه 1393
 

ولادت امام حسن مجتبی(ع)


میلاد کریم اهل بیت،امام حسن مجتبی (ع) به تمام مسلمانان و دوست داران آنحضرت مبارک باد
 

در مورخه يکشنبه 22 تير ماه 1393
 

قبولی در آزمون تیزهوشان

موفقیت هومن محمدیان از کلاس ششم مدرسه ناب2 در راه یافتن ایشان به دبیرستان تیزهوشان در دوره اول برای سال تحصیلی 94-93 را به معلمان و اولیا و کادر آموزشی و اداری مجتمع ناب تبریک عرض مینماییم.


 

 

در مورخه دوشنبه 2 تير ماه 1393
 

کسب مقام در مسابقات فرهنگی و هنری

کسب مقام برتر در مسابقات فرهنگی و هنری اداره آموزش و برورش ناحیه 3 تبریزدر سال تحصیلی 93-92توسط آمادگی و دبستان ناب طی نامه مورخه93/3/23 به شماره520/7290/1803 ، را به کلیه همکاران و اولیا گرامی و دانش آموزان عزیز ناب تبریک عرض مینماییم.

 

در مورخه شنبه 24 خرداد ماه 1393
 

خوش ‌آمديد

 «عَلِّمِ النّاسَ عِلْمَكَ وَ تَعَلَّمْ عِلْمَ غَیرِكَ »

دانش خود را به مردم بیاموز و دانش دیگران را یادگیر

از امام حسن مجتبی علیه‏السلام 

آمار سايت

ديكشنري

وضعيت آب و هوا

جستجو در سايت

كليه حقوق اين سايت متعلق به مجتمع آموزشي غير دولتی ناب می باشد.